Krystyna Konarska

Video

K

sięga Gości


Dodaj wpis

krzysiek 2010-09-20 23:56:05

Imponująca strona! Tyle informacji i pięknych zdjęc. Gratulacje! Pani Krystyny trudno nie pamietac, nie tylko z śpiewanych piosenek, ale też filmu "Pingwin". To wspaniale, że artystka wciąż w znakomitej formie. Pozdrawiam serdecznie!

Barbara 2010-09-18 21:59:32

Krystyna Konarska jest jedną z moich ulubionych wokalistek i cieszę się, że powstała ta strona internetowa. Piękne piosenki w swojej treści i cudownym wykonaniu pani Krystyny są ponadczasowe. Teraz, po wielu latach słucham ich jeszcze z większą przyjemnością, gdyż nakładają się wspomnienia młodzieńczych lat, do których z wielkim sentymentem zawsze się wraca... Pani Krystyno, dziękuję za Pani dokonania i za wspaniały, ciepły głos, który umila życie wielkiej rzeszy Pani fanów. Serdecznie pozdrawiam...

jesienny pan 2010-09-17 22:10:16

Gdzież są niegdysiejsze śniegi, można by powiedzieć za Villonem... Dobrze, że w dobie generalnego zalewu spiewania byle czego i byle jak, grania na byle czym, Los okazał się na tyle łaskawy, że dzięki uporowi niektórych wspaniały Głos Pani Konarskiej ocalony będzie od zapomnienia. Banalnym byłoby stwierdzenie, że jestem pod wielkim wrażeniem delikatnej urody i aksamitnej barwy głosu... Dziękuję.

Magda 2010-09-16 22:53:51

Na piosenki Krystyny Konarskiej trafiłam kiedyś przypadkowo na YouTube. Byłam oczarowana! W czasach, kiedy śpiewała Pani Krystyna nie było mnie na świecie, ale zapytałem rodziców, którzy pamiętają. Teraz znalazłam tę wspaniałą stronę i razem z rodzicami z przyjemnością słuchamy tych pięknych piosenek. O karierze Pani Konarskiej we Francji chyba się w Polsce nie mówiło, bo rodzice dopiero teraz dowiedzieli się o tym co działo się z Panią Konarską po nagłym zniknięciu pod koniec lat 60.W imieniu swoim i moich rodziców serdecznie pozdrawiam Panią Krystynę i czekamy na płytę z jej piosenkami.

Elżbieta 2010-09-16 17:03:13

Z prawdziwą przyjemnością odnalazłam stronę internetową P.Krystyny Konarskiej. Pamiętam piękne piosenki, piękny głos i piękną kobietę. Z satysfakcją stwierdzam, że wszystko nadal jest doskonałe łącznie z urodą P. Krystyny. Będę mieć dużo przyjemności ze słuchania tych piosenek nie tylko w jesienne wieczory. Bardzo dziękuję

Tomek 2010-09-15 08:11:36

Powiem szczerze, że znam repertuar Pani Krystyny niezbyt dobrze, ale uważam, że prawdziwy i naturalny TALENT sam się broni! Nie było kiedyś tych wszystkich okropnych urządzeń "pomagających" wydobyć głos... GŁOS trzeba było po prostu mieć i już. Pani Krystyno, chylę czoła przed TALENTEM i klekam na kolana przed urodą! Pozdrawiam serdecznie i życzę samych magicznych chwil!

Ela 2010-09-12 12:55:42

Z dużą przyjemnością przypominam sobie piosenki Krystyny Konarskiej i bardzo się cieszę, że jest strona z tak wieloma ciekawymi informacjami o artystce. Pani Krystyna nadal taka piękna...Pozdrawiam Ela

Mirek 2010-09-12 00:16:00

Nareszcie jest !!! Cieszę się, że talent i urodę Pani Krystyny mogą teraz podziwiać nie tylko wszyscy Ci, którzy tak jak ja pamiętają ją i od zawsze kochają, ale i Ci, dla których piosenki Krystyny Konarskiej będą odkryciem. Jestem przekonany, że i młode pokolenie odnajdzie w nich i doceni tak rzadką dziś w piosenkach melodyjność i delikatność. Wielkie dzięki Fanom – twórcom strony, a dla Pani Krystyny serdeczne pozdrowienia i gorące podziękowania za ponadczasowe i ciągle wzruszające piosenki. To dzięki takim artystom jak Pani świat jest lepszy i piękniejszy!

Ewa 2010-09-11 15:51:58

Cudowny głos,piękna kobieta,czarujące piosenki

Artur 2010-09-10 20:43:52

Choć łęzkę kreci w oku wspomnień tych smak, to radośc wielka i rozkosz dla ucha,oka i duszy:)